banner

Strona główna

Witamy na stronie Consultim Audit sp. z o.o.

Na naszej stronie odnajdą Państwo wszystkie niezbędłne informacje dotyczące wykonywanych przez naszą firmę usług.

Nasz zespół posiada długoletnie  doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych, prowadzeniu ksiąg rachunkowych, a nasi partnerzy z którymi współpracujemy od wielu lat – notariusz, radca prawny, adwokat – uzupełniają nasze doświadczenie swoją wiedzą.

Naszym klientom oferujemy wynikające z tego doświadczenia oraz ze współpracy z naszymi partnerami – profesjonalne usługi audytorskie, księgowe, doradcze  z zachowaniem najwyższych standardów jakości w wykonaniu zlecanych nam czynności.

Podstawową wartością  naszej firmy i jej podstawowym  atutem są ludzie o wysokich kompetencjach, posiadający duże doświadczenie zawodowe.

Nasze atuty:

  • bardzo wysoka jakość usług poświadczona certyfikatami
  • rzetelna realizacja powierzonych zadań
  • zaangażowanie w sprawy naszych klientów

Profesjonalny  zakres usług wykonywanych przez naszą firmę został doceniony dotychczas przez bardzo wiele podmiotów, krajowych i zagranicznych, które prowadzą  swoją działalność w różnych branżach.

Praca naszego zespołu skupia się na  poznaniu potrzeb  naszych Klientów a następnie na ich realizacji. Wiemy bowiem, że jako doradcy dopiero wówczas możemy cieszyć się sukcesem, kiedy dzięki jakości i kompleksowości  naszych usług,  działalność prowadzona przez naszego Klienta, odnosi  wymierny sukces i nasz Klient zyskuje nową wartość.

Ciągła konieczność podejmowania nowych wyzwań w dobie bardzo dynamicznie ulegającego \ zmianom naszego rynku krajowego jak i wspólnotowego w  obszarze gospodarki, uwarunkowało rozwój naszej spółki na całościowym,  i jednocześnie bardzo indywidualnej obsłudze naszych Klientów.